Jak začít cvičit

Kosmetická dermatologie, výplně kyselinou hyaluronovou, botox
15.11.2015
Kangoo boots – skákací boty
3.1.2016

Jak začít cvičit

Musím konstatovat, že se mi zase zmešují věci…no ano, já vím co za to může….zadek přilepený na židli, věta “nstíhám a nemám čas” a druhá “dnes jsem ještě nejedla”.
Rodinná pohoda na plavečáku v Sušici, kdy mé milé bůčky neposlušně vykukovaly z plavek mě dost naštvala. Je tu někdo kdo se trochu poznává?!!! 🙂
CHRONICKY ZNÁMÉ ALE NEVYHNUTELNÉ:
1. ROZHODNOUT SE ŽE TO TAK NENECHÁM!
2. CHTÍT TO ZMĚNIT A VĚŘIT!
3. PŘEKONAT LENOSTA POHODLÍ A ZAČÍT!
JAK NEJSNÁZE ZAČÍT? JestliVás to opravdu zajímá, čtěte dál.
Ten, kdo mě zná ví, že k pohybu a sportu mám hodně blízko. Tím, že pracuji v salonu a mám toho organizačně hodně, tak své zdraví posunula na vedlejší kolej. Netrénovala jsem kontinuálně víc než rok – pouze nárazovky. (běhání, fitko, kolo) To je fatální chyba, protože se mi to nepěkně vrátilo jako bumerang. Z nedostatku příjmu kvalitního jídlá mi atrofovaly svaly – mám jich podstatně méně a tím více tuků a špíčků, tvar postavy se tím radikálně a nepěkně mění. Málo tekutin, iontů, vitamínů, zdravých tuků…málo bílkovin, nedostatek vlákniny, cukr a fruktóza, umělá sladidla, prefabrikáry = kondice 0, síla mizerná, špatná a depresivní nálada, silný atopický ekzém, permanentní únava, váha strašidelná, podstatně horší pleť,zpomalená regenerace….a to není zdaleka vše…(klidně pište své poznatky nebo dotazy, důsledků je mnohem více)
Jako první krok se jeví buď cvičení nebo dieta? Nehrozte se, nebuďte na sebe zlá:-) Cesta je cíl a nemá smysl se ničit hned od začátku.
1. Jako první věc co jsem udělala je, že hodně piju, a to co mi chutná – heřmánkový čaj, zelený, vodu s pomerančem,nebo čistou vodu. – důsledek je čistší organizmus, ledviny vám poděkují a metabolismus si dost uleví,stejně jako zhuntovaná pleť a tkáně kde je více tuku a celuli, nálada lepší, zmizí bolesti hlavy – ale nic se nemá přehánět!
2. Miluju kafe, to jsem se rozhodla si nechat, ale nesladím ani umělým sladidlem max stévií, když přísada tak mléko a ne smetana a sladké prostě domůn nekupujeme, máme rozinky, oříšky, ovoce. Jedy obsažené ve fabrikálních mňamkách nejsou ok.
A co se zlepší? Nejste tak unavená, zmizí ženské problémy (cukr je ideální pro množení a vznik zánětů – různých nejen gynekologických), čistší pleť, lepší nálada a méně oteklých nohou například. A už i ta váha – už nebudete zadržovat tolik vody a udržovat a vyživovat tukové buněčky.
3. Vím že po 15-20 minutách sezení v jedné poloze dochází k patologickým změnám v páteři – nevratné poškozování.
Prostě nikdy nesedím tak dlouho a strnule, protáhnu se, vyběhnu schody, udělám holubičku nebo odřepík a dopřát si masáž zad a šíje? To je otázka dvou stovek… a je z vás nový člověk…

4. POKUD JsTE TOHOTO SCHOPNÁ A MÁTE SE RÁDA A CHTĚLA BYSTE JEŠTĚ PŘIDAT, BUDU SE VÁM MAXIMÁLNĚ A OSOBNĚ VĚNOVAT. OD LEDNA PŮSOBÍM JAKO TRENÉRKA VE FITKU V PÍSKU, ZKUŠEBNÍ TRÉNINKY JSOU ZDARMA, JDE JEN O TO TO ZKUSIT 🙂 JDE O KOMFORTNÍ ČISTĚ DÁMSKOU KLIENTELU, NENÍ TŘEBA SE STYDĚT NEBO MÍT OBAVU.
K NIČEMU VÁS TO NEZAVAZUJE, K NIČEMU NENUTÍ, CHTĚLA BYCH ABY HOLKY A ŽENSKÉ, KTERÉ MAJÍ ZÁBRANY ZAČÍT, NEBO JEN NEVÍ JAK, NAŠLY DŮVĚRU A MĚLY OTEVŘENÉ DVEŘE. AŤ UŽ JSTE V MINULOSTI ZAŽILY COKOLIV, JAKÝ KOLIV JINÝ PŘÍSTUP, SKVĚLÝ TRÉNINK NEBO NAOPAK NEGATIVNÍ ZUŠENOST, MOC RÁDA SI TO POSLECHNU. NAJDEME SPOLU OPTIMÁLNÍ START A VEŘTE MI, ŽE TEN PRO KAŽDÉHO EXISTUJE 🙂
VŠEM CO MAJÍ CHUŤ TO ZKUSIT POSÍLÁM SVÉ ČÍSLO: 601 363 015 NEBO MI PIŠTE NA FCB, TRÉNINKY JE MOŽNÉ ABSOLVOVAT UŽ OD 5.1. A ČASY SI URČÍME SPOLEČNĚ.
JANA
TEL. ČÍSLO: 601 363 015

Sdílej tuto stránku dále:)Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Call Now ButtonZavolejte nám!