Co chcete vědět o řasách?

livescore soccer (92)
10.7.2015
Kosmetická dermatologie, výplně kyselinou hyaluronovou, botox
15.11.2015

Obecně známé věci jež jsou pravdou nebo mýty, můžete najít právě zde. 

Jako první věc bych těm, které uvažujete o prodloužení řasiček chtěla říct, že není hřích chtít vypadat a cítit se krásná 🙂

Pojďme se podívat na různé možnosti prodloužení, neexistuje jen jedna možnost a jeden look, ale je jich několik. Aby si každá z vás mohla vybrat to, co je pro ni to pravé….

 

Vytváření efektů v prodlužování řas

Kočičí oko

Tohoto efektu docílíte tak, že při prodlužování řas začnete u kořene nosu lepit řasy nejprve od nejkratších délek. Poté postupujete delší délkou, ještě delší a nejdelší délkou. U venkovního koutku nalepíte nakonec kratší délku. Tento efekt “otevírá” a zvětšuje oko. Tento efektnení vhodný pro klientky povislými víčky. Efekt dodá očím dramatický svůdný pohled.

Veverčí oko

Tento efekt je podobný jako kočičí efekt. Začínáme u kořene nosu lepit nejkratšími řasy, pak delšími, ještě delšími, ještě delšími a zakončíme u venkovních koutků nejdelšími řasami 5 mm od okraje oka. Úplné kraje necháme volné. Nakonec řasy prohustíme kratšími řasami jako u klasické aplikace. Oko získá výrazný pronikavý pohled, jako oko veverky.

Liščí oko

Tento efekt je vytvořen je vytvořen aplikací řas ve třech délkách. Nejprve se polepí všechny nejdelší řasy. Pak se polepí středně dlouhé řasy. Nakonec se lepí řasy nejkratší. Efekt působí svůdně, bohatě a přirozeně.

Panenka efekt

Tento efekt patří mezi výrazné efekty. Aplikují se při něm pouze nejdelší řasy. Výjimečně se zahustí kratšími řasami- ale pořád výrazně delšími než běžné prodlužování řas. Tento efekt vytvoří výrazný., pronikavý až výstřední efekt, hodící se pro výrazné extravagantní lidi.

Extra objem (3D – 8D)

Pro tento efekt se používají 5D řasy nebo technika 3D – 8D prodlužování řas. Na jedné řase je nalepeno vice řas. Řasy získávají výraznější bohatší objem. Vypadají velmi přirozeně. Na toto lepení se používají řasy Nano 0,07 a 0,06 mm tlusté nebo řasy 100% přírodní norkové (chlupy ze srsti norka). 

Přirozený efekt

Tento efekt se docílí používáním tenčích a kratších řas. Tento efekt chtějí většinou starší zákaznice. Je také vhodné jej použít u zákaznic se zapadlým okem či povislým víčkem.

 Melírový efekt

Tohoto efektu docílíte tak, že ve venkovních koutcích oka použijete u aplikace řas střídavě barevnou a černou řasy.

 Barevný efekt

Na teto efekt se používají dvoubarevné řasy. Řasy pak vypadají, jakoby okraje řas měly barevný nádech nebo byly světlejší. Často se používají černo-červená kombinace.

 Flirtovací efekt

Vytvoříte tak, že do vnitřního koutku nelepíte řasy. Ty lepíte pouze doprostřed a ke krajům. Vcelku jen decentně prohustíme kraje řas tak, aby řasy vypadaly přirozeně a přírodně s prodloužením a zvýrazněním krajů oka.

Děkuji, že jste přečetli vše a ptejte se, podělte se o své zkušenosti ať už jsou pozitivní nebo negativní.

 

Jana

Sdílej tuto stránku dále:)Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Call Now ButtonZavolejte nám!