Lipo a Lift masáže

Lipo a lift masáže v Písku!

O co se jedná?

… zhubněte, kde chcete! Lipomasáž je speciálně vyvinutá metoda od francouzské firmy LPG. Jedná se o současný světový hit v péči o tělo a tvarování postavy. Lipomasáž zabere i tam, kde s cvičením a dietami nemůžete uspět. Zabírá na problematické partie, odstraňuje celulitidu, zeštíhluje, tvaruje postavu a zpevňuje ochablou pokožku. Přístroj Lipo M6 nabízí 4 programy:Zeštíhlení, Formování , Zpevnění a Lymfodrenáž.

Lipo-M6

Princip Lipomassage

Princip Lipomassage spočívá v masáži pomocí hlavice přístroje, do které se pomocí dávkovaného vakua nasává kožní řasa, ta je hnětena pomocí dvou válečků. Válečky jsou řízené počítačem, každý má svůj pohon, mohou se otáčet různým směrem, dle zvoleného programu – vytváří tzv. vakuovou vlnu. V závislosti na programu ošetření je procedura doplněna stálou nebo pulsní aspirací.

Tímto se cíleně řídí intenzita ošetření, buď působí hlouběji v podkoží (lokální tuk, celulitida), nebo pokožku zpevňuje a vyhlazuje (po porodu, po liposukci) či provádí drenáže a tím aktivuje lymfatický systém.

Při ošetření působí na tukové buňky, pojivové tkáně, cévní i lymfatický systémúčinněji než jakákoliv ručně prováděná masáž.

Ošetření je zcela individuální, vždy závisí na citlivosti a stavu kůže klienta. Při první návštěvě Vás čeká konzultace s masérem, na které se upřesní a doporučí konkrétní program ošetření pro Vás. Samotná Lipomasáž je bezbolestná, neinvazivní, neaplikují se žádné chemické látky, budete se cítit příjemně zrelaxovaní.

Po proceduře bude Vaše pokožka prokrvená, zlepší se její zásobení výživou a kyslíkem. Pokožce se navrací elasticita a zpevňuje se ochablé podkožní vazivo. Zlepšením toku lymfy dochází k odplavování toxinů a nežádoucích látek z těla, pokožka a celý organismus se omlazuje a regeneruje.

Výsledkem je hladší, pevnější a pružnější kůže, zlepšení stavu celulitidy, tvaru těla a  dochází i k váhovým úbytkům.

Princip Liftmassage

I Vy můžete zkrášlit, rozjasnit a dodat mladiství vzhled Vaší pleti bez použití injekcí nebo plastických operací.

Tato speciálně vyvinutá technologie podporuje tvorbu kolagenu a dodává 100% přirozený vzhled pleti.

 Liftmassage dodává Vaší pleti vyhlazení, rozjasnění, zpevnění,mladistvý vzhled, redukci vrásek a obnovuje její pružnost.

face

Liftmasáž se používá k ošetření pleti obličeje. Při liftmasáži se stejně tak jako při lipomasáži používá nejmodernější technika, která dokáže naprosté divy. Liftmasáž se provádí pomocí speciální hlavice, která jemně masíruje a zpracovává pokožku obličeje. Liftmasáž je jedinečný způsob, jak podpořit obnovu tkání na buněčné úrovni a odstartovat zvýšenou produkci vlastního elastinu a kolagenu. Díky tomu liftmasáž napomáhá zjemnění vrásek a vyplnění linií. Zároveň je liftmasáž dokonalou péčí pro okolí očí. Unaveně vypadající oči, pokleslá víčka, váčky pod očima, oteklé okolí očí – všechny tyto problémy dokáže liftmasáž snadno a efektivně vyřešit. Liftmasáž pleti navrací původní zářivost a jasnost, pleť zpevňuje a dokáže odstranit i dvojitý podbradek. Všechny tyto úžasné účinky liftmasáž poskytuje jen díky nejmodernější speciální hlavici. Nejsou použity žádné chemické látky, žádné injekce, žádné operace – jedná se o 100 procentně přírodní, bezpečnou, účinnou a neinvazivní metodu.
button
Sdílej tuto stránku dále:)Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Call Now ButtonZavolejte nám!